Jsem ráda, že si jako svatebního fotografa přejete zrovna mě. Miluju přirozené svatby venku v lese, v horách, ve vinici, ve stodole na louce... Ráda se ale podívám i na jiná zajímavá místa...
Pokud je Vaše vysněné datum volné, stačí vyplnit následující formulář a já Vám obratem odpovím. Přidám i cenovou nabídku připravenou přímo na míru Vaší svatbě, abyste neplatili nic navíc a já se vším počítala. Mé ceny začínají na 20 tisících za celodenní focení.

TERMÍNY PRO ROK 2023 JSOU OTEVŘENÉ!

dy fotím o víkendu pouze jednu svatbu. Přes týden je možné se domluvit samozřejmě také.
Těším se na všechny nové příběhy

Focení svateb naprosto miluju! Být součástí dne, který je pro vás jedním z nejdůležitějších v životě je obrovská věc. A já si nesmírně vážím toho, že můžu být ta, která vám pomůže si ho pamatovat na celý život a nad fotkami se budou jednou usmívat třeba i vaše vnoučata. Proto se ho snažím zachytit celý tak, jak si ho pamatujete i nepamatujete. Celý, se všemi důležitými momenty i s těmi, kterých byste si ani nevšimli. Se všemi hosty, i s těmi, se kterými si pravděpodobně stihnete jen stisknout ruku při gratulacích. I s výzdobou, která vám zabrala týdny či měsíce příprav, nebo kterou jste svěřili do rukou pečlivě vybraným holkám z agentury. Zkrátka mám oči všude, kde to mé nohy dovolí. :) Pokud plánujete ale svatbu velikou, ráda k sobě přiberu ještě jednu šikovnou fotografku, která mi pomůže být mýma druhýma očima, abyste nepřišli opravdu o nic. Stačí tuto možnost poptat v poznámce.
Aby celý den probíhal v pohodě a vy se cítili před objektivem přirozeněji, je skvělé si focení před svatbou vyzkoušet. A proto ode mě máte automaticky v balíčku předsvatební focení. Potkáme se na procházce na vašem či mém oblíbeném místě, popovídáme si o veselce a při té příležitosti nafotíme sérii krásných fotek, které vám zůstanou jako vzpomínka, nebo je můžete použít na svatební oznámení nebo výzdobu na svatbě. V den D pak už pro vás bude párové focení hračka.

odeslat
Děkuji moc za poptávku. Nemůžu se dočkat, až si ji přečtu! Odpovím hned, jak to bude možné! Mějte zatím krásný den. Ivča
Back to Top