Mám obrovské štěstí, že můj koníček se velmi rychle změnil v úžasnou práci. Mám kolem sebe lidi, kteří mě podporují a věří mi a z mých klientů se stávají přátelé. Během 11 let mi prošlo hledáčkem spousta úžasných lidí, příběhů a zážitků, které si díky tomu budou moci všichni kdykoliv připomenout a to je nejvíc!

"Fotím s respektem a pokorou každého, kdo mi svěří pár minut nebo hodin 
svého života, abych mu je v(y)tiskla do paměti."

Pokud zrovna neběhám s foťákem někde s vámi, nebo nesedím nad snímky u počítače, tak mě nejspíš potkáte v okolních kopcích a údolích. Nikde jinde si oči a hlava tak neodpočinou, jako koukáním do zelena. A pravděpodobně tam budu se svým skvělým mužem a našimi dvěma dětmi.
A taky miluju bílé víno, Toffifee, západ slunce, mé dva skřítky a skvělého manžela.. :)

Ing. Ivana Katolická
tel.: 722 561 799
e-mail.: fotografka@ivanakatolicka.cz
IČO: 88513921
Nejsem plátce DPH
Podnikatel zapsán v živ. rejstříku

Bydlím v Brně, na focení i za svatbou za vámi však přijedou i kamkoliv jinam.​​​​​​​
milá slova
Po každém focení jsem nervózní jako sáňky v létě, jak se vám fotky budou líbit. A proto není větším potěšením, než číst nadšené zprávy nebo slyšet tu radost v telefonu, když vám pošlu hotové fotky nebo už jen náhledy. Díky vám vím, že to dělám dobře!

Dlouho jsem hledala fotografku, se kterou bych byla spokojená, a konečně se mi to podařilo. Ivča je moc milá a neskutečně talentovaná, díky ní máme fotky, se kterými je radost se chlubit. Focení i s malými dětmi probíhalo velice uvolněně, žádné strojené pózy se nekonaly a prcek, který běžně před foťákem utíká, si celou dobu spokojeně hrál ve sněhu a vůbec nevnímal, co se kolem děje. A ten kalendář byl od Ivči skvělý marketingový tah, jsem přesvědčená, že málokdo dokáže vybrat jen tři fotky, nám se horko těžko podařilo to zkrouhnout na 20, které jsem opravdu museli mít :) Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další focení :)
DENISA
Ivanka je úžasná fotografka, je moc milá a při focení se díky jejímu přístupu k Vám cítíte dobře a uvolněně. V krátké době jsem ji už "využila" 3x a určitě to není naposledy :)
HANKA
Ivanka je super! Dokáže zachytit kouzlo okamžiku a zmáčknout spoušť v pravou chvíli. Z focení budete odcházet s úsměvem na rtech a skvělým pocitem. Fotky byly velmi rychle a moc krásné.♥
IVANA
Nejlepší fotografka,co si můžete vybrat. Strašně fajn holčina,která zapadne mezi ostatní svatebčany, že o ní nevíte. Fotky zachycují všechny detaily a dýchají z nich emoce. Cit pro focení je excelentní. Moc děkujeme, že jsi byla s námi. Měli jsme pocit, že Tě známe roky.
ONDRA
Měla jsem tu čest být s Ivčou na třech svatbách a vždy byly výsledkem dokonalé fotky, které mají duši a cit vychytat ten spravný okamžik. Vřele doporučuji dál, určitě nebudete litovat a my jen doufáme, že bude na podzim místečko pro naši rodinku a nafocení fotek od skvělé, milé, veselé Ivči, která zapadne do každého kolektivu, jakoby tam dávno patřila.
Ivi děkujeme, fotky jsou skvělé! :-*
JANA
Ivča je neskutečná! Její fotky jsou originály a hlavně se před ní nemusíte cítit v křeči. Důkazem je celá řada známých,kterým se fotky moc líbily a už byli za objektivem taky.Jsem moc ráda,že jsme se potkali a můžu si nechat zvěčnit svá různá období v životě. Až budu stará,budu si to mooooc ráda prohlížet, protože už teď to dělám často. Moc děkuji za nejlepší fotky.
MARKÉTA
Ivanka je úžasná fotografka, ochotná a hlavně trpělivá a dokáže zázraky i s materiálem jako jsme my dva :D ;) děkujeme, že sis na nás udělala čas, že ji to tak krásně zvládla, i když jsi měla den před tím jinou svatbu. Moc si toho Vážíme :* :* :* . Fotky jsou opravdu nádherné, vždy když se na ně podívám, jsem zase zpět v tom krásném dni. Děkujeme, děkujeme, děkujeme. :* 
BOHUNKA A DAVID
Ivča je naše rodinná fotografka. Můžu jí vřele doporučit. Společně s Nikčinou vizáží vyloženě kouzlí :)
NIKOLA
Ivča mi byla jako fotografka doporučena kamarádkou a já bych ji jako skvělou fotografku ráda doporučila dál ;)! Měli jsme u ní objednané newborn focení. Jelikož malá ten den moc nechtěla spát, vypadalo to, že focení moc nedopadne. Ovšem to, co z toho Ivča dokázala vytěžit, bylo za nás až neuvěřitelný! Focení probíhalo u nás doma. Bylo domluveno na 3 hodiny, ale jelikož se nedařilo dle představ, zůstala u nás fotografka bez problémů dýl. Ještě jednou moc děkujeme za milý, profesionální přístup a krásné fotografie, díky kterým budeme mít s naší dcerou Julinkou pěknou vzpomínku.
VRÁNOVI
Nejlepsi narozeninovy darek, ktery jsem si kdy dala! Doporucuju, kde muzu a urcite se pred Ivcin fotak jeste vratim - uz se tesim! :) <3
HANKA

MĚLA JSEM TO ŠTĚSTÍ FOTIT TAKÉ PRO:
Back to Top